Okamžitá půjčka až 50 000 Kč

Naše půjčky neomezujeme směšně malými částkami. Když půjčujeme, tak pořádně. Jako jediní v České republice vám hned napoprvé půjčíme do 60 minut od schválení žádosti 10 000 Kč.

Pokud se navíc stanete naším stálým klientem, můžeme vám poskytnout okamžitou půjčku přesně podle vašeho přání ve výši až 50 000 Kč. Zažádat o ní můžete dokonce i prostřednictvím SMS zprávy – nemusíte již znovu vyplňovat formulář žádosti. Své sny si tak můžete splnit ještě rychleji!

  • první půjčka – max. limit 10 000 Kč
  • druhá půjčka – max. limit 20 000 Kč
  • třetí půjčka – max. limit 30 000 Kč
  • čtvrtá půjčka – max. limit 40 000 Kč
  • pátá a další půjčka – max. limit 50 000 Kč

Stalo se vám, že jste objevili na internetu výhodnou akční nabídku, ale protože bylo těsně před výplatou, museli jste ji nechat plavat? S naší okamžitou půjčkou se vám to již nestane. Pořiďte si nový mobilní telefon, hodinky nebo třeba vánoční dárek pro své blízké ve chvíli, kdy je se slevou a zaplaťte jej později. Ve výsledku tak můžete ušetřit i několik tisíc!

Jak vidíte, snažíme se být vůči vám maximálně vstřícní a otevření. Nastavte si proto okamžitou půjčku přesně podle vašeho přání a ihned uvidíte podmínky i konečnou výši splátky. Nenechte si již utéct žádnou akční nabídku!


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace