Poskytujete rychlé půjčky do 5 000 Kč?

Ano, 5 000 Kč je pouze polovina maximální výše, kterou poskytujeme každému novému klientovi. Noví klienti si u nás mohou půjčit až 10 000 Kč. A jestli je naše půjčka rychlá?

Po odeslání žádosti o půjčku vám do 60 minut sdělíme, zda byla schválena nebo zamítnuta. Pakliže bude půjčka z vaší strany akceptována a tedy uzavřena, do 60 minut vám pošleme peníze na váš účet.

Novým klientům, kteří si u nás půjčují poprvé, poskytujeme půjčku až do 10 000 Kč, a to se standardní splatností 2 – 30 dnů. S každou další půjčkou si u nás mohou klienti půjčit až o 10 000 Kč více, do maximální výše 50 000 Kč. Standardní splatnost naší půjčky je přitom 2 – 30 dnů, bez ohledu na výši půjčky. Pokud nebudete schopni půjčku včas splatit, můžete zažádat o prodloužení půjčky až o dalších 30 dnů, a to za jednorázový poplatek.

Naše nebankovní půjčka je opravdu rychlá – naši klienti mají své peníze na účtu již do 60 minut od uzavření půjčky. A půjčku mohou vyřídit z pohodlí domova, jejich oblíbené kavárny nebo po cestě domů – stačí jim pouze internet a mobilní telefon.

Potřebujete-li si rychle půjčit, vyplňte žádost o půjčku ještě dnes.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace