Schválení půjčky

Co se děje po odeslání Žádosti o půjčku?

Ihned po odeslání Žádosti o půjčku vám budou na váš e-mail odeslány Obchodní podmínky společnosti KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o..

Během několika minut vás bude kontaktovat zaměstnanec společnosti KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. pro ověření údajů, které jste v Žádosti o půjčku vyplnili.

Poté bude proveden tzv. scoring klienta, na jehož základě může být půjčka schválena.

Peníze na účtu do 60 minut*

  • O výši schválené půjčky budete informováni řádově v desítkách minut od odeslání žádosti formou sms zprávy (a v kopii také e-mailem).*
  • Vaším úkolem bude co nejrychleji a ve správnén tvaru, který určují Obchodní podmínky společnosti, tuto nabídku potvrdit.
  • Jakmile obdržíme vaši akceptaci, převedeme finanční prostředky na váš účet - obvykle do 60 minut od odeslání žádosti.*
  • O provedené platbě budete opět informováni prostřednictvím sms a e-mailů včetně platebních instrukcí. Současně s tímto vám budou také zaslány e-mailem „Informace ve smyslu § 5 a přílohy č.6 Zákona č. 145/2010 Sb., - o spotřebitelském úvěru” a „Smlouva o půjčce”.

Naši klienti jsou u nás na prvním místě! Snahou KOUZELNÉ PŮJČKY s.r.o. je, aby naši klienti platili půjčky řádně a včas. Proto vás budeme o blížící se splatnosti vždy informovat prostřednictvím sms a e-mailu.

Můj účet

Po schválení půjčky vám zpřístupníme tzv. „Můj účet”, kde máte možnost nahlédnout na stav své půjčky. Přístup do této sekce je povolen na základě uživatelského jména a PIN, který obdržíte po akceptaci půjčky. Kdykoliv po přihlášení vidíte, jaké máte možnosti opakované půjčky, případně můžete tuto sekci využít pro aktualizaci vašich údajů, nebo pro komunikaci s námi.

Obchodní podmínky

Jak to, že je schválení do 60 minut?

KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. využívá moderní, rychlý a plně automatizovaný software, který ve velmi krátkém čase zpracuje údaje o žadateli a umožní tak našim kvalifikovaným pracovníkům objektivně posoudit Žádost o půjčku, důkladně prověřit bonitu žadatele a zodpovědně rozhodnout o výši schválené půjčky tak, abychom klienta nedostali do úvěrové pasti.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace