O nás

Kdo je Kouzelná půjčka

Koncepci produktu přivezla ze západní Evropy investiční společnost Laurence and Partners Limited, která je současně také majitelem společnosti KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o.. Půjčky před výplatou Ve všech zemích koncepci této výjimečné online půjčky využívají statisíce klientů již několik let.

Online půjčka rychle a kvalitně

KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. klade hlavní důraz na kvalitu poskytovaných služeb, proto společnost investovala řádově miliony korun do moderního, rychlého a plně automatizovaného softwaru, který ve velmi krátkém čase zpracuje údaje, a umožní tak našim kvalifikovaným pracovníkům objektivně posoudit Žádost o půjčku, důkladně prověřit bonitu žadatele a zodpovědně rozhodnout o výši schválené půjčky tak, abychom klienta nedostali do úvěrové pasti.

Náš informační systém je vytvořen přesně na míru potřebám Kouzelné půjčky. Využívá nejmodernějších technologii a je navržen na základě nejnovějších poznatků a invencí. Jeho zabezpečení, včetně údajů o našich klientech, je na nejvyšší možné úrovni. Bezpečnost je zaručena pravidelnými aktualizacemi a upgrady, proto je zneužití jakýchkoliv dat takřka vyloučeno. KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. je také podle Zákona o ochraně osobních údajů od 14.11.2011 registrována u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00041505.

Zajímavost

Zaplatíme vaše účty! Potřebujete uhradit faktury za plyn, elektřinu, vodu či telefon? Nebo vám jednoduše peníze převedeme na váš účet a vy je použijete na cokoliv - například na nákup školních pomůcek, na mimořádné lékařské výlohy, nebo nákup léků. Zašlete nám kopii faktury a my za vás vše zařídíme. Navíc za tuto službu nezaplatíte ani o korunu více.

Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace