Malá půjčka do 10 000 Kč

Naše malá půjčka je tu pro všechny, kteří se dostali do krátkodobě těžké finanční situace. Ať už vám přišlo nečekaně vysoké vyúčtování za elektřinu, plyn či vodu, naše malá nebankovní půjčka do 10 000 Kč vám pomůže tuto situaci efektivně vyřešit. Půjčíme vám na cokoliv až 10 000 Kč, peníze vám pošleme na účet do 60 minut od uzavření půjčky a vy nám půjčku splatíte do 2 – 30 dnů.

Využít můžete také naší služby „Zaplatíme vaše účty“, se kterou bude zaplacení nečekaných účtů hračka. Pošlete nám kopie faktur a my se postaráme o jejich zaplacení. Potvrzení o zaplacení faktury bereme jako přátelské gesto, a proto vám nebude nijak účtováno. Princip je stejný jako u naší malé půjčky, jen vám nepošleme peníze na účet, ale zaplatíme vaše účty.

Malá půjčka od Kouzelné půjčky je určena skutečně všem. Ať už potřebujete akutně zaplatit nečekané výdaje, nebo si jen udělat radost, Kouzelná půjčka je tu pro vás. Připojte se ke stovkám našich spokojených zákazníků a využijte našich služeb ještě dnes.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace