Jsem v exekuci nebo na mě byl podán návrh na insolvenci, mám šanci půjčku získat?

Naším cílem je půjčovat zodpovědně, proto není půjčka v případě, že jste v exekuci nebo na vás byl podán návrh na insolvenci, možná. Cílem zodpovědného poskytovatele půjček by mělo být z etického i morálního pohledu především snaha vyhnout se rizikovým klientům a půjčovat peníze pouze solventním zákazníkům, kteří nebudou mít v budoucnu problém půjčku splatit. Bohužel jsou na českém trhu i poskytovatelé půjček, jejichž záměrem je vědomě dlužníka uvést do dluhové pasti a na základě poskytnutí menšího finančního obnosu jej existenčně zruinovat a připravit o majetek, který uvedl do zástavy apod.

Jediným možným způsobem, jak se může poskytovatel půjček vyhnout riziku poskytnutí půjčky rizikovým klientům, je důkladné prověření informací o žadateli. Pouze tak je možné zodpovědně prohlásit, že poskytovatel učinil všechny možné legální kroky pro to, aby zjistil, zda půjčuje žadateli, který si ji může dovolit.

Pro to, abyste od KOUZELNÉ PŮJČKY půjčku dostali, musíte mít pravidelný dostatečný příjem, vlastnit mobilní telefon, bankovní účet a mít e-mailovou adresu.

Vyhneme se taK zbytečným komplikacím při nesplácení půjčky a nedostaneme vás do dluhových pastí. Půjčujeme tak, abychom vám pomáhali splnit si vaše sny a potřeby ve chvíli, kdy vám zbývá pár dní do výplaty a chcete využít např. sezónních slev, koupit dárek blízkým nebo pokrýt nečekané náklady. Proto není půjčka pro dlužníky u KOUZELNÉ PŮJČKY možná.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace